آموزش فروش در نتورک

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”7684″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]اغلب افراد باهوشی که در شرکت هایی با تمرکز بر بازاریابی شبکه ای فعالیت دارند، اگر بطور حرفه ای آموزش فروش شبکه ای را طی کرده بودند می توانستند بسیار موفق تر عمل کنند. دلایل بسیاری وجود دارد که سیستم های فروش شبکه ای بعد از پشت سر گذاشتن دوره های رشد به رکود می رسند و روند رشد در آنها کند شده و یا در برخی شاخه ها انتقال تجربیات و انگیزه به افراد پایین دست با اختلال مواجه می شود. بررسی روندهای فعالیت این نوع شرکت ها و استراتژی بازاریابی شبکه ای یا MLM بهمراه آسیب شناسی این روش بازاریابی در ایران و علل صعود و افول آن منتهی به یک مجموعه آموزش برای نتورکرها شده است که پس از طی آن جزو شاخص ترین و پردرآمد ترین نتورکر ها خواهند بود.

حتی مدیران این قبیل شرکت ها نیز اگر چنین دوره هایی را طی کرده بودند می توانستند از بسیاری رکودها و ضررهای ناشی از اتفاقات مختلف رایج در این شبکه ها جلوگیری کنند.

با این مجموعه آموزش ها قصد داریم بازاریابی  شبکه ای را حرفه ای تر و اخلاق مدار تر از آنچه در ذهن مخاطب جای دارد، سامان دهیم.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای درخواست آموزش فروش شبکه ای با این شماره تماس بگیرید | 5576-8827-021″ color=”green” align=”center”][/vc_column][/vc_row]