خرید اولین کتاب کاربردی هک فروش در ایران

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اولین کتاب کاربردی هک فروش در ایران

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

هک فروش چیست؟

[/vc_column_text][vc_column_text]

هک فروش از آن منظر قابل درک است که بکارگیری علوم کامپیوتری و هوش مصنوعی به کمک فروشندگان آمده و تلفیق آنها با علم بازاریابی و فروش موجب نتایج سریع‌تر و بسیار موفقیت‌آمیز شده است. همینطور تلفیق علوم روانشناسی، جامعه شناسی و شخصیت شناسی، در کنار علوم ذکر شده، چیزی خواهد بود که هر فرد استارتاپی بلندپرواز، رویای آن را دارد.

هک فروش یعنی بکارگیری علوم مختلف درکنار روش‌های آزموده شده برای تحقق اهداف فروش با هزینه کمتر، در زمان کوتاه‌تر و به شیوه کارآمدتر.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای سفــارش فوری کتــاب اینجا کلیک کنید!” color=”warning” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fnashrenovin.ir%2Fproduct%2Fhacking-sales-book%2F|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”کسب امتیاز 4.3 از 5 ستاره در سایت آمازون” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23dd9933″][vc_single_image image=”8769″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

هک فروش برای چه افرادی مناسب است؟

این کتاب برای هر کسی که در حوزه فروش کار می‌کند مفید است.

  • مدیران بازاریابی و فروش که می خواهند به روز باشند.
  • فروشندگانی که بدنبال پیشرفت سریع هستند.
  • افراد تازه‌کاری که قرار است وارد حوزه فروش شوند.
  • استارتاپهایی که باید در زمان کوتاه بفروشند تا رشد کنند.
  • شرکت های تازه‌کاری که به دنبال ایجاد فرآیند فروش کارآمد هستند.
  • هر شخصی که قصد فروش کالا به دولت، نهاد یا سازمانی دیگر را دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

از آنجا که بازار دائما در حال تغییر است، می‌توان به عنوان یک فرد آشنا به رموز کسب‌وکار، از نوسانات آن بهره برد. این کتاب را مانند یک کلاس آموزشی در حیطه فروش مدرن در نظر بگیرید. من نام این دوره آموزشی را «هک فروش» می‌گذارم. “مکس التچولر”

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”نظر اساتید صاحب نظر حوزه فروش درباره این کتاب” font_container=”tag:h3|text_align:center|color:%23e5811d”][vc_column_text]

مارک رابرج، مدیر ارشد توسعه، هاب اسپات – شرکت‌هایی که حضور تکنولوژی و داده‌ها را در فرآیند فروش خود می‌پذیرند، موفق به ساخت سازمانی در سطح جهانی می‌شوند که قطعا برنده خواهد شد. این کتاب فرآیند فروشی قابل دسترس و هم‌راستا با تکنولوژی روز را به شما ارائه می‌دهد.

آرون راس، مدیریت برون سازمانی، سِیلزفورس – مرجع کاملی برای برنامه‌های فروش و بازاریابی که روش‌های خلاقانه و عملیِ بهینه‌سازیِ فروش را نشان می‌دهد.

الی کوهن، موسس و مدیرعامل سلزهود – این کتاب فروشندگان را آگاه می‌سازد که چگونه تکنولوژی جدید را در ارائه خدمات خود به کار گیرند.

جیسون لمکین، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق اکوساین – مکس به نیرویی مسلط در موج جدید فروش تبدیل شده است. استفاده از تکنولوژی، آموزش و بکارگیری بهترین تجارب و تبدیل آنها به علمی جدید. می‌توان با بکارگیری روش‌های پیشین فروش و تلفیق آنها با روش‌های روز دنیا، فروش را توسعه داد. این کتاب، به خوبی از عهده این امر برآمده است؛ روش‌های نوین را با روش‌های پیشین ادغام نموده تا پیشرفت چشم‌گیری را در عرصه فروش رقم بزند.

گری سوارت، مدیرعامل پیشین آپ ورک – روش‌های سنتی نتوانسته خود را با خریداران امروزی همگام کند. روش‌های فروش نهایتا در حال رسیدن به بازار هستند و مکس کتاب آموزشی کاملی درباره فروش در این حیطه ارائه کرده است.

جان باروز، مسئول فروش و آموزش در سلز فورس، لینکدین، زندسک، مارکتو  – مکس در خط مقدم شیوه نوین فروش قرار دارد و توانسته با نوشتن کتابی در این زمینه کمک بزرگی نماید و سطح خدمات فروش را با ارائه ابزار و شیوه‌های مختلف ارتقا دهد. من این کتاب را به همه نمایندگان فروش که به ارتقا سطح خدمات و فعالیت خود می‌اندیشند، پیشنهاد می‌دهم.

مت کمرون، مدیر بین‌المللی اسبق یمر – مکس در این کتاب پیشنهادات زیادی را به مخاطب ارائه می‌دهد. با استفاده از تکنیک‌ها و آموزه‌های این کتاب، هر نماینده فروشی می‌تواند کار خود را ارتقا دهد و در کمترین زمان ممکن نتیجه بگیرد. اگر کسب‌وکاری مستقل و نوپا دارید و می‌خواهید در کمترین زمان ممکن بیشترین رشد را داشته باشید، مطالعه این کتاب را به شما توصیه می‌کنیم.

امانویل اسکالا، معاون اینفلویتیو – خرید و فروش در دنیای امروز دچار تحول عظیمی شده، به طوری که ممکن است خطراتی، حتی افراد حرفه‌ای را نیز تهدید کند. در این کتاب مکس توضیح داده است که افراد حرفه‌ای چگونه با یکدیگر تبادل اطلاعات کنند، همدیگر را ببینند، در جلسات شرکت کنند و از تجارب یکدیگر بیاموزند. مطالعه این کتاب به تمام کسانی که می‌خواهند از رقبای خود جلوتر باشند توصیه می‌شود.

بیل بینج، معاون مارکتو – در نهایت با کتابی روبرو هستیم که به استارتاپ‌ها جهت و فلسفه فروش را به آنان آموزش می‌دهد. مکس همه اطلاعات را بخش‌بندی کرده تا دستیابی شما به اطلاعات موجود در آن، به بهینه‌ترین شکل ممکن ایجاد شود. منبعی جامع برای عاملان و دست‌اندرکاران فروشی که می‌خواهند تیم‌شان را ارتقا دهند.

آرماندو من، معاون ریلیت آی کیو – از آنجایی که فروش به یک علم تبدیل شده، تیم فروش باید همواره به روز باشد و تمام تکنولوژی‌های جدید را بشناسد و مکس کسی است که همه این اطلاعات را دارد.

داگ لندیز، معاون باکس – مکس یکی از بهترین هکرهاست و مانند تمامی هکرها، از همه نکات و رموزی که باعث پیروزی شما در کسب‌وکار می‌شود آگاه است. مهم نیست چقدر تجربه دارید، مطمئن باشید که با خواندن این کتاب باز هم نکات جدیدی را خواهید آموخت. این کتاب سرشار از نکات کاربردی و قابل استفاده است. خواندن این کتاب برای تمام کسانی که در حوزه فروش کار می‌کنند، ضروری است.

رالف بارسی، مسئول توسعه فروش در سرویس نو – مکس و تیم کتاب هک فروش همیشه دقیق بوده‌ و همیشه به روزترین اطلاعات را دارند. اطلاعات و ابزارهای این کتاب، شما را به خط مقدم فروش هدایت می‌کند؛ چه در زمینه صنعت، چه دخیره‌سازی و چه در تیم فروش.

کایل پرتر، موسس و مدیرعامل سلزسافت – در سال‌های اخیر، دنیای فروش دچار تحولات عظیمی شده است و افراد دانش‌آموخته در این زمینه زیاد شدند. اما سطح علمی همه آنها مانند مکس نیست. مکس در این کتاب، دیدگاه مستقل خود را بیان می‌کند و تنها مرجعی است که به آن احتیاج دارید. پس از این که به کتاب نگاهی کوتاه بیندازید، می‌توانید کسب‌وکار خود را با کمک روش‌های فروش مدرن ارتقا دهید.

توحید قادر، موسس و مدیرعامل توت اپ – در ۵ سال اخیر، مکس نه تنها روی تیم‌های فروش کار کرده، بلکه با افراد مستعد و حرفه‌ای همکاری و تبادل اطلاعات داشته است. در این کتاب، برخلاف کتاب‌های دیگر، استراتژی‌های کاربردی بازار مطرح می‌شود. خواندن این کتاب به رهبران فروش و فروشندگان عام توصیه می‌شود.

جسپر وایر، موسس و رئیس تسک ایت – بسیار خوشحالم که از نخستین افرادی هستم که در جریان تهیه این کتاب قرار گرفتند. تجربه بالای مکس، بینش او و به چالش کشیدن روش‌های سنتی فروش، این کتاب را به مرجعی ایده‌آل برای تیم فروش تبدیل کرده است.

رایان باکلی، موسس و سرپرست فروش اسکریپتد – کتاب «هک فروش»، راهنمایی کاربردی است که تکنیک‌ها و داده‌های جدید فروش را ارائه می‌کند. مکس با نوشتن این کتاب هدیه‌ای ارزشمند به نمایندگان فروش و مدیران داده است.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای سفــارش فوری کتــاب هـــک فـــروش اینجا کلیک کنید!” color=”warning” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fnashrenovin.ir%2Fproduct%2Fhacking-sales-book%2F|||”][/vc_column][/vc_row]