دوره استارتاپی امپراطوری کسب و کار | کیارش عباس زاده | مشاوره بازاریابی و جذب سرمایه با بنیانگذار زودفود (اسنپ فود)
Consult[@]Abbaszadeh.org
76 55 27 88 21 98+
برای اطلاع از رویدادها، نام خود را به 3000234944 پیامک کنید

دوره استارتاپی امپراطوری کسب و کار

استارتاپ و کسب و کار خودتان را با پول توی جیبی تان آغاز کنید و موفق شوید

امپراطوری کسب و کار ترم اول

طبق تحقیقات ۷۵ درصد استارتاپها در سال اول و ۹۰ درصد آنها در ۵ سال اول شکست می خورند! [Forbes]

افرادی که آموزش تخصصی می بینند و منتور باتجربه دارند، ۲ برابر بیشتر از سایر استارتاپها شانس موفقیت دارند و ۷ برابر بیشتر سرمایه می گیرند!

هدر دوره

این دوره ی آموزشی کسب و کار بر اساس تجارب کارآفرینان موفق از جمله بنیانگذار زودفود بصورت کاملا اجرایی طراحی شده است و قصد دارد که در خروج از ابهام و انتخاب مسیر، شروع کسب و کار (استارتاپ)، تثبیت کسب و کار و در نهایت ورود به شتابدهنده یا جذب سرمایه گذار به افراد کمک کند. با آموزش، کارگاه، منتورشیپ و کوچینگ بصورت اجرایی شما را یاری می کنیم تا رویایتان را بسازید.

هرکجای مسیر که باشید چه پیش از شروع استارتاپ و چه در مراحل اولیه ی آن، این دوره برای شما مفید است و هزینه ی رشد و پیشرفت شما را به شدت کاهش و شانس موفقیت تان را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

در ترم ۱ همراه هم مقدمات راه اندازی و کسب درآمد از استارتاپ را فراهم می آوریم و پس از آن درصورتیکه در ارزیابی نهایی ترم ۱ موفق شوید، امکان حضور در ترم ۲ را بدست خواهید آورد و وارد مرحله ی خود سفر(آغاز استارتاپ شخصی) می شوید. ترم اول این دوره در ۴۰ ساعت،  شامل ۳۰ ساعت آموزش و ۲ کارگاه بمدت ۱۰ ساعت در یک ترم سه ماهه برگزار می شود.

کسب و کاری را که سالها رویایش را در سر داشته اید، با پول کم آغاز کنید!

نقشه راه موفقیت، خلق ثروت و استقلال مالی

شما از منطقه ی کارمندی یاخویش فرمائی یا حتی از نقطه صفر می توانید مستقیم وارد منطقه ی کسب و کار شوید. کافی است قوانین ورود به این منطقه و شروع استارتاپی که به کسب و کاری موفق تبدیل خواهد شد را بیاموزید.

آموزش

نکات دوره

 

دلایل ناامیدی از آموزش

انتخاب دوره های اشتباه

 

مدیر و طراح دوره

 

دفتر آموزش

کارمندان و دانشجویان هم می توانند با پول توی جیبی خودشان کارآفرین شوند!

این درست است که کارمندان و سایرین از مشکلات زیر رنج می برند

 • فقدان احترام و قدردانی کافی
 • حقوق معوق؛ پرداخت کم و نامنظم
 • ناامنی شغلی
 • درجا زدن و فقدان فضای پیشرفت
 • نادیده گرفته شدن عملکرد و تلاش
 • سرکوب خلاقیت
 • خطوط قرمز بیش از اندازه؛ نظارت افراطی کارفرما
 • کارهای تکراری و کسل کننده
 • بدرفتاری های روسا و مدیران
 • کار بیش از حد
 • عمل نکردن مدیران به تعهداتشان

به شما کمک می کنیم مسیرتان را پیدا کنید اما به هیچ وجه بدون داشتن پلان و برنامه ریزی از شغلتان استعفا ندهید!

چرا این مسیر نیاز به آموزش دارد؟

افرادی که برای ورود به دنیای کارآفرینی و استقلال مالی بدون برنامه ریزی و دریافت آموزش مناسب استعفا دادند پشیمان شدند یا شکست خورد و یا دوباره به کارمندی بازگشتند. ما برای آنکه دوباره و دوباره سرگذشت پیشینیان مان را تکرار نکنیم و مجبور به تحمل تجارب تلخ نشویم لازم است آموزش ببینیم. آموزش انتخاب افراد عاقل و باهوش است چراکه سایرین با تجربه های مکرر صحیح و خطا متحمل هزینه های بسیار می شوند.

چرا این دوره استارتاپی مناسب است؟

هر کس که به استارتاپ و کسب و کار شخصی فکر می کند، به این دوره آموزشی نیاز دارد!

طبق آمار بانک مرکزی در سال ۱۳۹۵ دهک های ۵ تا ۱۰ در شهر تهران تقریبا معادل ۶۱،۴۳۰،۰۰۰  ریال (اعداد رند شده) در سال بابت آموزش و یادگیری هزینه می کنند. اگر میانگین هزینه ای که شما سالیانه برای آموزش و یادگیری پرداخت می کنید از این مبلغ کمتر است احتمالا به این معنی است که دیگران از لحاظ علمی و یادگیری دارند از شما پیشی می گیرند و این درحالی است که همه ی ما بدنبال شرایط شغلی بهتر، درآمد بیشتر، استقلال مالی و کیفیت زندگی بهتری هستیم اما کاری برای آن نمی کنیم! هر روز هم رقابت کاری و شغلی بیشتر می شود و هم رقابت بین برگزار کنندگان دوره های آموزشی افزایش پیدا می کند و همواره یک چالش برای افراد طالب پیشرفت انتخاب دوره ی آموزشی مناسب است.

این افراد بطور متوسط سالیانه ۶ میلیون تومان برای شرکت در دوره ها، سمینارها و کارگاه های تحول زندگی، استارتاپ، موفقیت، ثروت و غیره هزینه می کنند در حالیه که در پایان سال تنها دانش آنها بیشتر شده و تغییر محسوسی در زندگیشان احساس نمی کنند؛ گاهی هم سرخورده و ناامیدتر می شوند!

به این دلایل که:

 • دوره های مناسب را انتخاب نمی کنند چون نمی دانند کوتاه ترین مسیر برای هدفشان کدام است.
 • بسیاری دوره های انتخاب شده مدرسان حرفه ای ندارند و یا بدون درک نیاز مخاطب و غیر اصولی طراحی شده اند.
 • اغلب افرادی که دوره های آموزشی را طراحی می کنند خودشان آن مسیر را طی نکرده اند و درک دقیقی از خم و چم اجرایی آن ندارند.
 • بسیاری دوره ها برای ترغیب مخاطب ادعای غیر واقعی دارند که برای اغلب ایرانیان جذاب است اما در انتها آسیب بیشتری به آنها می زند و خسته تر و مایوس ترشان می کند.
 • بسیاری افراد دوره های انگیزشی را که موقتا هیجانشان را بالا می برد با تغییر عمیق و بنیادی اشتباه می گیرند.

اگر از این ماروپله ی یادگیری فرساینده خسته شده اید یا می خواهید هوشمندانه انتخاب درستی برای آینده ی توانگرانه ی خود داشته باشید، شاید دوره سفر امپراطوری کسب و کار گزینه مناسبی برایتان باشد.

کافیست نیمی از هزینه ای که در یک سال صرف آموزش مطالب پراکنده و بدون کاربرد می کنید را در این دوره سرمایه گذاری کنید.

آنچه نیاز داریم

do it vs teach it

 

یادگیری و کارآیی

نمودار کارآیی و یادگیری

چرا آموزش تا این حد مهم و ضروری است؟

 • چون به ما کمک می کند زندگی با ثبات تر و شادتری بسازیم
 • درآمدمان را افزایش دهیم
 • استقلال بیشتری بدست آوریم و متکی به خودمان باشیم
 • رویاهایمان را به واقعیت تبدیل کنیم
 • اعتماد بنفس مان را افزایش دهیم
 • جایگاه اجتماعی درخورشان خودمان را بدست آوریم
 • در ازدواج دایره ی انتخاب های مناسب تری داشته باشیم

برای کنجکاوتر های اهل مطالعه:

چرا خیل عظیمی از افراد پس از بدست آوردن دانش بسیار یا دریافت مدارک معتبر دانشگاهی در نهایت موفق نمی شوند از دانسته های خود استفاده کنند؟ چه چیز موجب می شود یک فوق لیسانس رشته بازاریابی نتواند حتی یک بستنی بفروشد؟ چه رابطه ای بین دانسته های ما و کارآیی ما وجود دارد؟

علت این است: اگر انسان را به یک کامپیوتر تشبیه کنیم و آنچه هر انسان می آموزد مصداق نرم افزارهایی باشد که روی این کامپیوتر نصب می شوند مثل نرم افزارهای گرافیکی، طراحی و برنامه نویسی و غیره؛ تا زمانی که فقط بهترین نرم افزارها را می آموزیم و روی این کامپیوتر نصب می کنیم، لزوما نمی توانیم بهترین استفاده و بهترین خروجی را از این کامپیوتر بگیریم. تصور کنید اگر این کامپیوتر ویروس داشته باشد یعنی سیستم عامل آن (ویندوز یا مکینتاش) نتواند روان و راحت کار کند، چه اهمیتی دارد چه نرم افزارهای فوق العاده ای روی آن نصب است؟! چه کسی می تواند با سیستم ویروسی با این نرم افزارها کار کند و محصول مناسبی خلق کند؟!

این ویروس ها می توانند همان افکار و باورها و پیش نویس ها و طرحواره های ما باشند که سالهاست در ذهن ما شکل گرفته اند و بنابراین اجازه نمی دهند ما تغییر کنیم و از دانش جدیدی که می آموزیم بهره ببریم. دقیقا به همین دلیل است که این دوره تلفیقی از روانشناسی و کسب و کار بطور هم زمان است تا هر آنجا که نیاز است ویروس های ذهن ما پالایش شوند و بتوانیم آن را دوباره از نو برنامه ریزی و مهندسی کنیم. این بار مهندسی موفقیت! درواقع به همین دلیل است که دوره های کسب و کار و موفقیت به تنهایی جوابگوی نیاز شما نیستند و لازم است تلفیقی از آنها با دز مناسب زیر نظر متخصص بکار گرفته شوند تا نتیجه ی لازم حاصل شود و شما توانمند شوید و تغییرات لازم در زندگیتان را ایجاد نمایید. این کاری است که ما در آن تبحر داریم و به واسطه ی تجارب گذشته می خواهیم افتخار داشته باشیم تا در کنارتان و همراهتان باشیم.

به شما کمک می کنیم بیشترین میزان کارایی را از آموخته ها و معلومات خود بدست آورید.

نقشه ی راه ورود به دنیای سرمایه گذاری

چه تفاوتی با سایر دوره ها دارد؟

این دوره تلفیقی از علوم روانشناسی و شخصیت شناسی و علوم کسب و کار، استارتاپ، بازاریابی، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، حقوق، مدیریت مالی و سایر علومی است که هر شخص برای موفقیت در کسب و کار شخصی به آن نیاز دارد. نکته مهم در تلفیق و بکارگیری همزمان این علوم آن است که دز مناسبی از هر کدام با درنظر گرفتن رویکرد کاربردی بودن آنها مد نظر بوده و رویکرد ما در این دوره نه یک دوره ی جامع و کامل بلکه یک دوره تلفیقی موثر و نتیجه بخش برای افرادی است که می خواهند استارتاپ خودشان را راه بیاندازند. درواقع رویکرد ما استارتاپی است تا چیزی شبیه دوره های  MBA و DBA.

همزمان یاری تان می کنیم تا هم باورها و هم مهارتهایتان را در جهت تغییر زندگی و ساختن آنچه برایتان رویا بوده است ارتقا دهید. گام به گام با همراهی تیم روانشناسی و منتورها و کوچینگ کسب و کار (گروه مشاوران و منتورهای دکترکارآفرین) در هر قدم کنارتان هستیم تا به شما کمک کنیم آنچه می خواهید را بسازید و نبوغتان را جامه عمل بپوشانید.

چرا این دوره عملی است؟

به این دلیل که مسیری که در دوره تدریس می شود قبلا توسط خود مدرسان طی شده و آنها تجارب اجرایی خود را به شما منتقل می کنند. اغلب آنها از کارآفرینان موفق هستند که مسیر پرفراز و نشیب استارتاپ و کسب و کار و خلق ثروت به این شیوه را بارها طی کرده اند بنابراین بهتر از هر شخص دیگری فرصت ها، تهدیدها، چالش ها و تله هایی که در کمین افراد است را هم می شناسند و هم راهکار عملی برای آن دارند.

خالق دوره چه کسی است؟

کارآفرینان هرگز نمی ترسند - زودفود

طراح و مدیر دوره: کیارش عباس زاده کارآفرین سریالی، بنیانگذار زودفود، گروه مشاوران دکتر کارآفرین و چندین کسب و کار دیگر

او کارآفرینی است که در سن ۲۳ سالگی زودفود (امروز آن را به نام اسنپ فود هم می شناسید) را تاسیس کرد و تا الان معادل  ۲۶۰ میلیون یورو کسب و کار (زودفود، کی آکادمی، پرشین، دکترکارآفرین، بی دینگ، کیاکیش و برخی دیگر) راه اندازی و توسعه داده است که بسیاری از آنها برندهای معتبر و مشهوری هستند و  بیش از ۳۰،۰۰۰ نفر ساعت آموزش و تدریس تخصصی در زمینه کسب و کار و موفقیت داشته است بنابراین بهترین استاد متخصصی است که می تواند راه ثروت، موفقیت و استقلال مالی و شغلی را به شما آموزش دهد.

این دوره آموزشی برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • افرادی که می خواهند مسیر ثروت را یک شبه طی کنند.
 • افرادی که شهامت رویارویی با ضعف هایشان را ندارند.
 • افرادی که فکر می کنند موفقیت شانسی یا تصادفی است.
 • افرادی که فکر می کنند صرفا با کلاس نوردی باید به موفقیت دست یابند.
 • افرادی که نمی توانند به اجرای آموخته هایشان متعهد شوند.

این دوره آموزشی برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که شهامت رویاپردازی و تلاش برای خلق آرزوهایشان را دارند.
 • افرادی که باور دارند موفقیت انتخابی است که باید برایش تلاش کرد.
 • افرادی که سرشار از شور و شوق و عشق به رویاهایشان هستند.
 • آنهایی که تصمیم گرفته اند کسب و کار مستقل خودشان را راه بیاندازند.
 • آنهایی که می خواهند در مسیر ثروت گام بردارند و نیاز به راهنما و نقشه ی راه دارند.

نقشه ی راه و روند ۳ ترم آموزشی

ترم های سفر امپراتوری

3 faze

برخی اساتید این دوره

اساتید دوره

در این دوره برای چه چیزهایی هزینه می کنید؟

 • برای کلاس با تعداد دانشجوی کمتر تا وقت بیشتری به هر نفر اختصاص یابد و سهم هر نفر از فیدبک های اختصاصی اساتید بیشتر شود.
 • کیفیت آموزش بسیار بالاتر به واسطه ی اساتید متخصص که هم در کسب و کار تخصص دارند و هم مدرسان متبحری هستند برای انتقال دانش و تجربه ی خودشان به شما.
 • مصاحبه و ابزارهایی که در مصاحبه استفاده می شوند به وسیله متخصصان حرفه ای روانشناسی صنعتی و مشاوران شغلی طراحی شده و ما و داوطلبان را یاری می کنند تا در بهترین زمان وارد دوره شوند و اگر افرادی در حال حاضر شرایط ورود به دوره را ندارند به آنها اطلاع داده می شود تا پس از بدست آوردن شرایط لازم مجددا برای مصاحبه و ثبت نام اقدام کنند. این رویکرد موجب می شود افرادی که در دوره حضور می یابند به دلیل داشتن شرایط استاندارد ورود به دوره در نهایت هم خودشان بهره بیشتری ببرند و بعلاوه هم تیمی بالقوه مناسب تری برای سایرین باشند. بدیت ترتیب کیفیت نهایی دوره آموزشی نیز افزایش می یابد.
 • بازخوردهای متعدد و تست های مختلف بعنوان ابزارهایی مورد استفاده قرار می گیرند تا اساتید و مدیران دوره را در جهت هدایت هر چه بهتر دوره یاری رسانند در نتیجه بازده و بهره دانشجویان از سرمایه گذاریشان (زمان و پول) افزایش می یابد.

از مصاحبه تا جذب سرمایه

نقشه راه سه ترم

راه ثروت از کدام می گذرد؟ کارآفرینی یا کارمندی؟!

تفاوت این دو مسیر را به شما می آموزیم و کمک می کنیم تا در مسیر کارآفرینی به سرعت پیشرفت کنید.

شما را یاری می کنیم تا از سردرگمی و ابهام خارج شوید و قاطعانه برای زندگیتان تصمیم بگیرید.

تست های روانشناسی و تست شخصیت شناسی مایرزبریگز شما را یاری می کند تا خودتان را بهتر بشناسید، نقاط قوت و ضعف خودتان را کشف کنید و بتوانید استوارتر گام بردارید.

استارتاپ چیست؟

دلایل رایج شکست استارتاپ ها

روند رشد استارتاپ ها

تیپ های شخصیتی ضروری در هر استارتاپ

استراتژی ها، روش ها و متدهای شروع

ایده پردازی و خلاقیت

تحلیل ایده ها

ابزارهایی برای اولویت بندی

نحوه ارائه ی ایده ها در جمع

روانشناسی و الفبای موفقیت در بازار ایران

چهارچوبها و موانع ذهنی برای موفقیت

فلسفه ی پول

عادات ثروتمندان

موثرترین شیوه ی آموزش و تثبیت مهارت های آموخته شده در دوره

تله های شخصیتی که بیش از هر عامل دیگری  تیم ها و کسب و کارها را قربانی می کنند اما هیچ کس درباره آنها به شما چیزی نگفته است!

چگونه هم تیمی و هم بنیانگذار انتخاب کنید

معیارها و ضرورت ها

تیم سازی و کارتیمی

سرفصل های دوره

ترم اول – تدارک سفر امپراطوری کسب و کار

 • کارآفرینی یا کارمندی؟ انتخاب مسیر
 • تعاریف استارتاپ
 • دلایل شکست افراد و شرکت ها
 • روانشناسی موفقیت در بازار ایران
 • کنترل قدرت خود در زندگیتان را پس بگیرید
 • نقش باورها و بینش در عملکرد و موفقیت
 • چهارچوب های ذهنی – مدلهای ذهنی
 • شیوه ی زندگی ثروتمندان
 • تیپولوژی مایرزبریگز
 • مشرب ها و کاربردها
 • Type Functions
 • برنامه ریزی شخصی
 • مدیریت شخصی
 • مدل انتخاب اصولی هم تیمی و هم بنیانگذار
 • Team Building
 • استراتژی های شروع
 • تیپ های شخصیتی ضروری در استارتاپ
 • تخصص های ضروری در استارتاپ
 • ایده پردازی و خلاقیت
 • ابزارهای تحلیل و ارزش گذاری ایده ها
 • شیوه ی انتخاب ایده مناسب
 • تمرین اجرایی در کارگاه
 • Elevator Speech
 • تمرین ارائه موثر ایده و متقاعد سازی مخاطب
 • جذب و انتخاب هم تیمی
 • تشکیل تیم و آغاز راه
 • مصاحبه و آزمون ورود به ترم دوم

در این دوره چه چیزهایی می آموزم؟

 • بینش جدید نسبت به خودتان، زندگی، کار و ثروت
 • یافتن کوتاه ترین مسیر توانگری و موفقیت مخصوص خودتان
 • دانش و مهارت انتخاب و ارزیابی ایده هایتان
 • غلبه بر ترس و اضطرابی که سالهاست مانع درخشش نبوغ شما بوده و میخکوبتان کرده است
 • یافتن هم تیمی و شریک مناسب برای استارتاپ
 • شروع کسب و کاری که شما را توانگر می ساز
 • مهارت آموزی نگارش طرح کسب و کار و جذب سرمایه گذار
 • یادگیری مهارت ها و دانشی که موفقیت و رشد استارتاپ شما را تثبیت و آن را به قله می رساند
 • برخورداری از حمایت و کوچینگ حرفه ای بنیانگذار زودفود و تیم منتورینگ دکترکارآفرین

ابزارهای کمک آموزشی در این دوره

 • اسلایدهای آموزشی استارتاپ که به شما داده می شود
 • جزوه آموزشی که به شما داده می شود
 • فیلم های آموزشی
 • کتاب
 • بازی های گروهی و انفرادی
 • ایفای نقش – Roleplay

مدرک معتبر پایان دوره

IQS Certificate

به افرادی که با موفقیت این دوره استارتاپی را به پایان می رسانند گواهی معتبر از انگلستان و مدرک وزارت علوم اهدا می شود که دارای کد رهگیری آنلاین است. IQS Certificate

 • کارآفرینان و افراد استارتاپی
 • دانشجویان  رشته کارآفرینی
 • دانشجویان رشته های مدیریت و MBA
 • دانشجویان رشته های کامپیوتر و IT
 • شاگردان قدیمی

این تخفیف پس از پیش ثبت نام آنلاین در زمان تکمیل ثبت نام بصورت حضوری محاسبه و کسر می شود.

ثبت نام در موسسه بدون تخفیف

پرداخت با کارت بانک یا بصورت نقد

پرداخت اقساط نیز امکانپذیر است

برای اطلاعات بیشتر با دفتر آموزش تماس بگیرید

از طریق فرم ثبت نام آنلاین (رزرو آنلاین) و پرداخت ۱۰۰،۰۰۰ تومان بعنوان پیش ثبت نام،  ۱۸۰،۰۰۰ تومان تخفیف بگیرید و مابقی آن را بصورت حضوری پرداخت نمائید

نظرات دانشجویان قبلی

نظر دانشجویان قبلی در مورد دوره ها و کارگاه ها

شایان صمدی: چند ماه پیش یه ایده استارت آپی عالی در حوزه درمانی به ذهنم‌رسید. ایده بسیار خوب و عالی و پولسازی بود طوری که طبق چیزی که فک‌میکردم ظرف۲، ۳ سال میلیونر میشدم خلاصه ماشینمو فروختم از دوست و آشنا وفامیل پول قرض کردم رفتم از بانک وام گرفتم و یه سرمایه چند‌ ده میلیونی جور کردم و زدم به کار اما طولی نکشید که فهمیدم ایدم جواب نمیده و شکست خوردم و من موندمو کلی قرض و قوله.

داستان بالا می تونست واقعیت داشته باشه اگر من در کلاس های آقای عباس زاده شرکت نمیکردم و ابزار هایی که نیاز هست قبل ازشروع به کار اول با اونها ایده رو به تکامل رسوند رو یادنمیگرفتم.ابزار هایی مثه بنچ مارک مثه mvp و کلی ابزار دیگه خیلی خوشحالم که در کلاس های ایشون بودم و با چند ابزار ساده میتونم اول عیار ایدمو بسنجم و بعد کار رو شروع کنم که خدایی نکرده داستان بالا واقعی نشه.

ملک عظیمی: در ترم یک که با ایشون کلاس داشتم مطالب بسیار آموزنده ای در رابطه با مراحل شروع استارتاپ، تمرین و آموزش کارگاهی team work  و بحث بسیار جذاب و آموزنده MBTI که بسیار هوشمندانه توسط استاد عباس زاده عزیز آموزش داده شد. به نظر من واقعا برای شروع یک بیزینس و استارتاپ، یادگیری شخصیت شناسی رکن اصلی در موفقیت در بیزینس هست و ایشان با تبحر کامل مطالب روانشناسی و کسب و کار رو بهمون آموزش دادند. من خیلی بیشتر از مطالب علمی کلاس، از ایشان آموختم.

مرتضی برادری: آشنایی با شما مهمترین اتفاق و همینطور نقطه عطف مسیر زندگی من بوده. قبل از اینکه با شما آشنا بشم دیگه داشتم تمام امیدهام رو از دست میدادم. این دوره خیلی خوب بود. کمترین تغییری که در من ایجاد شده این هست که کارهام رو به روشهای خلاقانه انجام میدم. اتفاقا دیشب داشتم به تمام شدن دوره فکر می کردم و اینکه چه روزهای خوبی در کنار شما داشتیم. الان که خودم رو با گذشته مقایسه می کنم نمی دونید چقدر خوشحال هستم و اشک توی چشمام حلقه زده و مطمئن هستم این روند حفظ میشه و من هر روز موفقتر خواهم شد. و بزرگترین آرزوی زندگی من همین بوده که چنین احساسی داشته باشم.

عباس رضائی: با تشکر از زحمات شما بابت آموزش. به نظر من هر کسی در زندگی نیاز به دو کار دارد یکی خودشناسی و دیگری کسب و کار است. اگر من خودم را میشناسم به سبب کمک شماست. اگر من تفکر کسب و کار دارم بخاطر زحمات شماست.

مریم کریمی: سلام استاد میخواستم بگم که شاید اولش به خاطر حضور تو کلاس شما کارم رو ول کردم…ولی الان خیلی خوشحالم که اون اتفاق افتاد و امیدوارم که کلاس شما و اون ححسایی که ازش گرفتم برای بهتر شدن زندگیم مثمر ثمر بشه. من که یقین دارم کمک کننده است. ممنون ازینکه با جون و دل برامون مایه گذاشتید و هیچ وقت فراموشتون نمی کنم

زهرا احمدی: الان حس خوبی دارم و خیلی خوشحالم. خوشحالم از اینکه تقریبا مسیر زندگی مو علاقمندیهامو نقاط مثبتمو نقاط ضعفم رو میدونم. تقریبا میدونم با خودم چند چندم!! وقتی دیدم به زندگی و مسائلم تغییر کرده و از تلاشم برای موفق شدن لذت می برم! از وقتی توی دوره قبلی حاضر شدم شروع ب تغییر کردم اولاش خیلی سخت بود ولی بالاخره پیروز شدم. تو این مدت برای دو سه تا از مسائل مهم زندگیم تونستم به نتایج خوب و قانع کننده برسم. قبل از شرکت توی دوره ی قبلی خیلی از مسائل برام مبهم بود با کمک شما براشون ب حواب رسیدم. از پارسال تا حالا فکر می کردم جون نتونستم برم دانشگاه دیگه هیچ آینده روشن و موفقی ندارم ولی الان درک می کنم ک واقعا موفقیت به دانشگاه بستگی نداره.

علی فیضی: تغییرات خوب توی زندگیم رو که شما وعده داده بودین دارم حس می کنم. آقای عباس زاده واقعا لطف خدا بود که تونستم توی کلاس هاتون شرکت کنم.

حبیبه: بعد از این دوره مساله ای که چهار سال فکر کردم و فقط می خواستم فراموش کنم را تونستم حل کنم. این از بهترین نتیجه هایی بود که مسایل را بعد حل کردن کنار بگذارم و ادامه بدهم.استادهای زیادی بودند و مسایل گذاشتن لیوان را برای مشکلات میزدند ولی نمیگفتند چه طور قدرت گذاشتنش را در خود ایجاد کنیم. ولی حالا میدونم و این شخص که این موضوع را به من یاد داد دومین استاد و معلم من در طول زندگیم بود. اولی راه را نشون داد و دومی راه رفتن. من کارآفرین بشم یا نشم حتما فرد موفقی خواهم بود.

پکیج کسب و کار

مراحل و نحوه ثبت نام

بازی های گروهی + ایفای نقش + تمرین اجرایی + فیلم + مشق شب + منتورینگ در طول دوره

افرادی که بدنبال راهی هوشمندانه و سریعتر برای رشد و پیشرفت می گردند، افرادی که مسیر کارآفرینی و استارتاپ را برای خلق ثروت انتخاب کرده اند، افرادی که خلاقیت و پشتکار دارند اما پول زیادی برای شروع استارتاپ ندارند و امیدوارند متد و شیوه ای علمی به کمک آنها بیاید، افرادی که دچارسردرگمی هستند و نمی دانند کارآفرینی برایشان مناسب تر است یا کارمندی و بالاخره افرادی که از شرایط موجود و بلاتکلیفی، حقوق معوق و ناامنی شغلی و مالی خسته شده اند.

اگر برای شما هم زمانش فرارسیده است تا بجای کارمندی، آستین هایتان را بالا بزنید و رویاهای خودتان را بسازید، این دوره دقیقا برای شما طراحی شده است.

 کنترل زندگیتان را خودتان بدست بگیرید و خالق رویاهایتان باشید!

ثبت نام دوره

اگر هنوز شک دارید این دوره مناسب شما است یا نه و یا نمی دانید در این مرحله از زندگی به چه نوع آموزشی بیشتر احتیاج دارید، پیشنهاد می کنیم تست زیر را انجام دهید تا به شما کمک کنیم انتخاب درستی داشته باشید.

اگر به عضویت در خبرنامه باشگاه امپراطوری کسب و کار تمایل دارید، نام کامل خود را به همراه کلمه باشگاه امپراطوری به سامانه ی ۳۰۰۰۲۳۴۹۴۴ پیامک کنید.

business empire club