مشاوره افزایش فروش

[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]در دوران رکود اقتصادی یکی از بحران های بسیار جدی و حادی که شرکت ها با آن مواجه می شوند هزینه های بالایی است که برای فروش کالا یا خدماتشان به آنها تحمیل می شود. از سویی دیگر میزان فروش آنها نیز کاهش پیدا می کند و بعلاوه دریافت مطالبات آنها نیز بیشتر به طول می انجامد.

در این شرایط برخی شرکت ها برای حفظ بقا رو به استراتژی های انقباضی و تعدیل نیرو می آورند که موجب بیکار شدن عده زیادی می شود و در نهایت در صورت تداوم رکود و تقویت نکردن سیستم فروش، ممکن است درد زیادی از شرکت هم دوا نکند.

پیشنهاد ما این است که در این شرایط در جهت تقویت، آموزش و بهینه سازی پرسنل تیم فروش گام بردارید و آنها را به سیستم ها و ابزارهای فروش نیز مجهز کنید چرا که موتور محرک شرکت بخش فروش آن است و اگر آن را رها کنید به زودی تمام شرکت دچار کمبود نقدینگی، ناامیدی و در دراز مدت شاید ورشکستگی شود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”7659″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”برای درخواست مشاوره فروش با این شماره تماس بگیرید | 5576-8827-021″ color=”green” align=”center”][/vc_column][/vc_row]