کارگاه نبوغ مالی با بازی مونوپلی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کارگاه یک روزه نبوغ مالی و قوانین ثروت بهمراه بازی مونوپلی (نبوغ مالی با مونوپلی) یکی از موفق ترین کارگاه های آموزشی است که تا بحال برگزار شده و به گواه شرکت کنندگان میانگین نمره ی 9.5 از 10 را گرفته است.

در این کارگاه در محیطی دوستانه و صمیمی، پس از یادگیری بخش تئوری، بازی را شروع می کنیم. همه آن چیزهایی که به یادگیری و لذت توام شما مربوط می شود همه و همه از پیش سنجیده و برنامه ریزی شده اند تا شما بیشترین و بهترین بهره را از این کارگاه به همراه ببرید و تجربه ای ناب ناب برایتان یادگاری بماند که تا آخر عمر هرگاه نیاز بود مهارت های مالی خودتان را به چالش بکشید این کارگاه و تجارب و آموخته های آن را به خاطر شما بیاورد.

چه افرادی مخاطب هستند و این دوره به درد چه اشخاصی می خورد؟

  • مدیران کسب و کارها
  • استارتاپ ها و تیم هایی که می خواند استارتاپ راه بیاندازند (یکی از دلایل مهم شکست استارتاپها ناتوانی در مدیریت نقدینگی است)
  • افرادی که راه اندازی استارتاپ را بعنوان مسیر ثروت انتخاب کرده اند
  • افرادی که تصمیم دارند نبوغ مدیریت مالی و سرمایه گذاری را در عمل بیاموزند
  • افرادی که می خواهند مراتب رشد ماتریس رابرت کیوساکی رابه سرعت طی کنند و پیشتاز خلق ثروت باشند
  • افرادی که از مدیریت مالی ضربه خورده اند و دلشان می خواهد مهارت هایی بیاموزند تا کیفیت زندگیشان را بهبود دهند و پیشرفت کنند
  • افرادی که مهارت های مذاکره، متقاعد سازی، فروش و معامله کردن را برای ثروتمند شدن ضروری می دانند

پیشنهاد می شود اگر علاقه مند هستید و مهارت کافی دارید پس از حضور در کارگاه اول نبوغ مالی با مونوپلی، در صورت بدست آوردن مجوز حضور، در تورنمنت مونوپلی ثبت نام کنید.

 

کارگاه نبوغ مالی با بازی منوپلی - نبوغ مالی با مونوپلی

پس از طی کارگاه اول، افراد برتر هر میز امکان حضور در تورنومنت مونوپلی را دارند که بصورت حذفی انجام می شود و برندگان نهایی هدایای تورنومنت مونوپلی را دریافت خواهند کرد. در این مسابقات به نفر اول تا سوم هدایایی به مبلغ 90 میلیون ریال برای حضور در دوره های آموزشی و کارگاه ها به دلخواه خودشان اهدا می شود.

آنهایی که در مرحله اول جزو نفرات برتر بوده اند و مجوز حضور در مرحله بالاتر را بدست آورده اند، لازم است در دوره بعد ثبت نام کنند.

مسابقات مونوپلی

 

 

تندیس مونوپلی[/vc_column_text][vc_cta h2=”کوچ و مدرس کارگاه چه کسی است؟” h2_font_container=”color:%23000000″ txt_align=”right” color=”black” css=”.vc_custom_1503673712507{background-color: #f2e837 !important;}” use_custom_fonts_h2=”true”]کیارش عباس زاده | کارآفرینی سریالی | کوچ موفقیت و کسب و کار بهمراه تیم مشاوران دکترکارآفرین[/vc_cta][vc_cta h2=”آیا پس از کارگاه برای شرکت کنندگان مدرک صادر می شود؟ ” h2_font_container=”color:%23000000″ txt_align=”right” color=”black” css=”.vc_custom_1503671788744{background-color: #f2e837 !important;}” use_custom_fonts_h2=”true”]

بله پس از طی کارگاه برای افرادی که تمایل داشته باشند با هزینه ای اندک مدرک معتبر با کد رهگیری صادر می شود

[/vc_cta][vc_cta h2=”نحوه و هزینه ثبت نام چگونه است؟ آیا امکان رزرو وجود دارد؟” h2_font_container=”color:%23000000″ txt_align=”right” color=”black” css=”.vc_custom_1503671761438{background-color: #eeee22 !important;}” use_custom_fonts_h2=”true”]

هزینه کارگاه برای یک روز بهمراه نهار و پذیرایی 150 هزارتومان است.
امکان رزرو کارگاه وجود دارد و افرادی که با پرداخت 20 هزارتومان بصورت آنلاین رزرو (پیش ثبت نام) انجام می دهند 40 هزارتومان تخفیف به آنها تعلق می گیرد که در هنگام تکمیل ثبت نام محاسبه و از کل مبلغ کسر می شود.

[/vc_cta][/vc_column][/vc_row]