استارتاپت رو با سرمایه کم شروع کن – تقسیم سهام داینامیک

[vc_row][vc_column][vc_column_text enable_animation_pro=””]

تقسیم سهام داینامیک – اسلایسینگ پای ایران

استارتاپ ها، شرکت های کوچک و متوسط(SMEها) و شرکت های دانش بنیان که با سرمایه کم آغاز به کار می کنند، همواره در حوزه تقسیم سهام دچار مشکل و چالش هستند. بطوریکه طبق آمار 62 درصد شکست استارتاپ ها بدلیل مشکلات، چالش ها و عدم توافق هم بنیانگذاران با یکدیگر است. تا به امروز روش تقسیم سهام سنتی یا استاتیک مورد استفاده قرار می گرفته که بدلایل متعدد عامل بسیاری اختلافات، مشکلات حقوقی، شکایات و حتی شکست کسب و کارها بوده است. برای اولین بار در ایران، چهارچوب و متدولوژی تقسیم سهام داینامیک توسط گروه اسلایسینگ پای ایران و موسسه حقوقی دادبانان بومی سازی شده است. این شیوه به کارآفرینان کمک می کند تا با یک متدولوژی کاملا اجرایی بصورت عادلانه و بر اساس میزان آورده و میزان ریسک هر یک از موسسان، بصورت پویا و داینامیک تقسیم سهام خود را انجام دهند.

برای شروع می توانید کتاب تقسیم سهام داینامیک را از سایت www.Slicingpie.ir تهیه نمائید و هر زمان نیاز بود از پشتیبانی، منتورینگ و مشاوره حقوقی تیم ما بهره مند شوید.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”17419″ img_size=”medium” alignment=”center” onclick=”custom_link” link=”http://www.slicingpie.ir”][/vc_column][/vc_row]

نیاز به کمک یا سوال دارید؟