استراتژی حمله و پیروزی در پینت بال

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”18669″ img_size=”Large” alignment=”center”][vc_column_text]

استراتژی حمله و پیروزی در بازی پینت بال

یکی از بازی هایی که خیلی به آن علاقه دارم، بازی پینت بال است. هر بار که بصورت گروهی این بازی را انجام داده ام، یک سوال در ذهن داشته ام؛ چطور بازی کنیم که برنده بشیم؟!

شاید خیلی از شما بازی های استراتژیک مثل کانتراسترایک و جنرالز رو تجربه کرده باشید. همه این بازی ها نیاز به نگاه استراتژیک دارند.

یکی از دفعاتی که قرار بود با تعدادی از دوستان به بازی پینت بال برویم، داشتم فکر می کردم که چطور میشه این سری ما برنده از زمین بیرون بیایم. میدونستم نباید دنبال روشی پیچیده باشم چرا که روش های پیچیده نیاز به زمان زیاد برای تفهیم و اجرای صحیح دارند بنابراین باید برنامه ای ساده اما موثر را در ذهن جستجو می کردم. در نهایت به یک پلان خیلی ساده رسیدم که در آن:

با علامت من، اکثر افراد تیم از سمت چپ ما به جناح راست دشمن حمله را آغاز می کردند اما بعد از کمی پیشروی باید در همان منطقه توقف می کردند. درواقع قرار بود صرفا نشان دهند که می خواهند حمله کنند و با این کار تمرکز افراد دشمن را به سمت خودشان یعنی جناح راست دشمن بکشند. باقی ماندن در موقعیت هایشان هم سبب میشد که دشمن فرصت کافی برای انتقال افرادش به آن جناح را داشته باشد و بطور محسوسی جناح دیگر دشمن یعنی سمت چپ آنها خالی و ضعیف میشد.

در بازی پینت بال که اغلب ما برنامه و استراتژی خاصی برای آن نداریم، یک استراتژی ساده مانند این می تواند بسیار کارا و قدرتمند باشد.

در مرحله بعد خودم به همراه یک نفر دیگر از جناحی که ضعیف شده بود به پشت دشمن نفوذ کردیم و بعد از پشت آنها را غافلگیر کردیم.

همین استراتژی ساده وقتی بصورت غیر قابل تشخیص از چپ و راست اجرا شود و تیم مقابل هم رهبری مناسب و یکپارچه ای نداشته باشد(که اغلب چنین است)، بسیار کارا خواهد بود.

آن شب با اختلاف زیاد برنده از میدان بیرون آمدیم…

این استراتژی ساده را در بازی پینت بال اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

بدلیل سادگی، به راحتی همه افراد آن را می فهمند و پیاده سازی آن آسان خواهد بود به شرطی که بتوانید افراد تیم را مجاب به پیروی از خود کنید.

در پایین، مراحل اجرای این استراتژی را بصورت تصویری برایتان آورده ام.[/vc_column_text][vc_single_image image=”18670″ img_size=”Large” alignment=”center”][vc_single_image image=”18671″ img_size=”Large” alignment=”center”][vc_single_image image=”18672″ img_size=”Large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

زمین پینت بال
تیم پینت بال
استراتژی پیروزی در بازی پینت بال[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نیاز به کمک یا سوال دارید؟