راه حل نجات کسب و کارهای کوچک، متوسط و استارتاپی

شرایط اقتصادی فعلی و بحران های موجود، موجب شده است که کسب و کارهای کوچک و متوسط و بنگاه های اقتصادی برای بازسازی و ادامه بقا بیش از پیش نیاز به اصلاح ساختارها، فرآیندها، استراتژی ها، تاکتیک ها و شیوه مدیریتی خود داشته باشند. ساده ترین و ارزان ترین راه برای دستیابی به این هدف، کمک گرفتن از مشاوران اجرایی توانمند است که قبلا قابلیت ها و کارایی خودشان را به اثبات رسانده اند. در این میان ریسکی که وجود دارد، انتخاب مشاورانی است که پیش تر تجربه راه اندازی، هدایت و توسعه کسب و کار خودشان را نداشته اند. به این دلیل که تصورات و آموخته های آنها از بوته آزمایش عبور نکرده است، آنچه درست می پندارند را روی کسب و کار شما و با ریسک شما انجام خواهند داد؛ بنابراین ادعای بسیاری که صرفا به دلیل فقدان بازار کار یا عدم توفیق در حوزه های دیگر به زمینه مشاوره کسب و کار وارد شده اند، بیش از آنکه بتواند مفید باشد، احتمالا مولد خسارت و آسیب برای کسب و کار شما خواهد بود.

بطور خلاصه باید بیان کرد، اگر چه مشاوران باتجربه و توانا با شبکه حرفه ای گسترده می توانند نقش کلیدی و انکار ناپذیر در نجات کسب و کار شما داشته باشند اما انتخاب مشاور مدعی و بدون تبحر، خود می تواند زمینه ساز تشدید بحران های شما شود.

در طول سال های گذشته، ما در خانه کسب و کار بصورت علمی و اجرایی با مشاوران و اعضای تیمی که همگی تکمیل کننده یکدیگر هستند، به کسب و کارهای زیادی در سراسر ایران کمک کرده ایم. از آنجایی که این خدمات اغلب با معرفی مشتریان قبلی توسعه پیدا کرده بوده است و عموما هیچ نوع اطلاع رسانی برای آن انجام نشده بود، تصمیم گرفتیم در سال 1401 این خدمات را به شما اعلام کنیم تا اگر دچار هر نوع بحران هستید و یا قصد بهبود و توسعه کسب و کارتان را دارید، بتوانید از این طریق درخواست کمک نمایید.

شیوه و متدولوژی اجرایی به زبان ساده به شرح زیر است:

1- ارزیابی اولیه درخواست شما در صنعت و بازاری که حضور دارید و بررسی دغدغه هایی که مطرح کرده اید.

2- صحبت تلفنی و مصاحبه حضوری با شما و درک عمیق تر صورت مسائل مهم و کلیدی.

3- ارزیابی میدانی کسب و کار شما با هدف ارائه نقشه راه و پلان اجرایی

4- عقد قرارداد بابت توافقات پلان اجرایی و مباحث مالی

5- آغاز پیاده سازی نقشه راه و پلان اجرایی شامل مطالعات تکمیلی و اجرای تمامی موارد توافق شده

6- بازخوردگیری و رصد تغییرات و نتایج حاصل و ارائه گزارش ماهیانه

7- تحویل همه اسناد و فرآیندها و دانش حاصل از تحقیقات به شما

 

مغازه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، ساختمان های پزشکان، داروخانه ها و بسیاری بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای دیگر، مخاطب موارد بالا هستند.

 

 

نیاز به کمک یا سوال دارید؟