شرکت سرمایه گذاری پرشین

شرکت سرمایه گذاری پرشین

به جرات می توان شرکت سرمایه گذاری پرشین را یکی از توانمندترین، علمی ترین و موفق ترین شرکت های حوزه ی سرمایه گذاری در بازار بورس و بازار املاک و مستغلات دانست.

پروژه های پرشین ساحلی و پرشین 2 که در جزیره ی زیبای کیش با ارزشی بیش از 10,000 میلیارد ریال اجرا شده اند نمونه هایی کم نظیر از مدیریت بازاریابی و مهندسی فروش هستند. با نبوغ و مهارت مدیران و پرسنل شرکت پرشین در سالهای اخیر شاهد اجرای روشها و راه حل های علمی و به روز در صنعت املاک کشور بوده ایم. اگر بخواهیم محافظه کارانه اظهار نظر کنیم باید شرکت پرشین را جزو یکی از سه شرکت پیشرو و موفق این عرضه در سراسر ایران دانست که نتایج فعالیت آن اغلب شرکت ها و پروژه های بزرگ فعال در این صنعت را اعم از رقیب و غیر رقیب به تحسین وا داشته است.

برخی از مشتریان و شرکت های بزرگی که برای مهندسی فروش پروژه هایشان بطور مستمر یا مقطعی در خدمشان بوده ایم به شرح زیر هستند که برای حفظ اسرار حرفه ای نام برخی از آنها بطور کامل قید نشده است:

پروژه ملینیوم، شرکت پیرامید، پروژه سرزمین ایرانیان، شهرک لوکس در شیراز، ساختمان لوکس در رامسر، ساختمان لوکس در زعفرانیه، ساختمان لوکس در سعادت آباد، ساختمان لوکس در کاشانک، ساختمان لوکس در جزیره کیش، پروژه ساختمانی تجاری در قزوین، پروژه لوکس در آبیک قزوین و موارد دیگر.

با تجربه ی غنی و ارزشمند این شرکت در سالهای گذشته، به زودی راه حل های موثر خلاقانه و جدیدی برای فروش املاک در دوران رکود به شما معرفی خواهم کرد.

نیاز به کمک یا سوال دارید؟