شهاب یارمحمدی

روزگاری که ایده ها به علت هجوم روزمرگی ها یکی پس از دیگری به فراموشی سپرده می شوند، حمایت معنوی و علمی افرادی که به آنها اطمینان داریم بیش از پیش ارزشمند و در بیشتر موارد کمیاب خواهد بود.

افراد کمیابی هستند که وقتی با آنها صحبت می کنی هر دفعه انرژی بیشتری برای ادامه دادن در وجود تو زنده می شود و بار دیگر انتخاب می کنی در مسیر خودت با ثبات قدم بیشتری گام برداری.

شهاب یار محمدی دوست دانایی است که همواره بعنوان مشاور، انگیزه بخش و راهنما در کنار من بوده و افتخار داشته ام تا از رفاقت و هم صحبتی او بهره مند باشم.

شهاب با بیش از 10 سال تجربه علمی و کاربردی در زمینه اینترنت و وب جزو غنی ترین افرادی است که در این حوزه می توانند اظهار نظر کنند. او مدارک مختلفی از کمپانی های بزرگ مثل گوگل دارد ولی برخلاف دیگران با مدرک هایش بیزنس نمی کند.

بیزنس های گوناگون و موفقی را که همگی مرتبط با اینترنت هستند راه اندازی کرده و با گروه های مختلفی از سراسر دنیا اعم از برنامه نویسان، طراحان و سرمایه گذاران متعدد پروژه های بزرگی را به اتمام رسانده است.

شهاب

 در راه اندازی این سایت او نه تنها مشوق بوده بلکه همواره مزاحمت های من شامل حالش شده و در موارد زیادی حرف آخر او بوده که مهر تایید و یا رد بر کار یا ایده ای زده است. وقتی با او صحبت می کنی چه نه بشنوی و چه پاسخ مثبت، در هر دو صورت می دانی که می توانی به او اعتماد کنی. پاسخ نه تو را از راه بیهوده پیمودن خلاص می کند و پاسخ مثبت او مشوق قدم های استوار بعدی تو می شود.

فرصتی پیش آمد تا برای همه لطف و محبت خالصانه او در طول این سالها تشکر و قدردانی کنم.نیاز به کمک یا سوال دارید؟