مسابقه استعدادیابی میدون


اولین قسمت مسابقه استعدادیابی میدون – عصر جدید کسب و کارها و استارتاپ ها

اولین قسمت مسابقه استعدادیابی میدون در حوزه کسب و کار برگزار شد. ایده ها و شرکت کنندگان این مسابقه در طیف گسترده ای از حوزه ها و صنعت ها به میدان می آیند. بنابراین نباید صرفا یک رقابت استارتاپی یا آنچه از کسب و کارهای دانش بنیان برمی آید را انتظار داشت. در مسابقه میدون همه اقشار و همه صنعت ها و همه انواع کسب و کار تولیدی، خدماتی، کشاورزی، دانش بنیان، استارتاپی (نوپا)، خانگی و غیره می توانند شرکت کنند و بنابراین این اتفاق ملی را باید با دید گسترده تر رصد کرد.

خوشحالم که در مسابقه میدون به عنوان منتور کسب و کار می توانم به هموطنان خودم که از سراسر ایران می آیند، کمک کنم تا در کسب و کارشان موفق تر باشند، آنطور که دلشان می خواهد آن را توسعه دهند و به مرزهای ایران هم بسنده نکنند. میدون بواسطه فرآیند استعدادیابی که در آن اتفاق می افتد، یک فرصت ناب برای همه افراد است. بعد از مسابقه عصر جدید که به سرعت درمیان ایرانیان جای خودش را باز کرد، امروز از مسابقه میدون هم با عنوان عصر جدید کسب و کارها یاد می شود؛ جایی که فرصت رشد در اختیار همه قرار می گیرد.

هر ایده ای که دارید، هر رویایی که سالهاست گوشه ذهن شما خاک خورده، هر تیمی که برای ادامه کار نیاز به حمایت علمی، عملی و مالی داره، فرصت را از دست ندید؛ به میدون بیاید تا در کنار شما باشیم و به قد کشیدن کسب و کارتان کمک کنیم.

در این مسابقه علاوه بر اینکه در کنار منتورهای باتجربه بصورت فشرده اصول علمی کسب و کار برای شما مرور می شود، مهارت های ارائه آسانسوری و ارائه جلوی داوران را نیز تمرین خواهید کرد. تیم ها و افرادی که تا به این لحظه به میدون آمده اند، همیگی با تجارب بسیار ارزشمند به خانه رفته و بینش و مسیر کسب و کارشان متحول شده است. صد البته این مسابقه سختی های خودش را هم دارد و رقابت فشرده است و خیلی افراد بااستعداد از نقاط مختلف ایران با ایده های جذاب به میدون می آیند.

نیاز به کمک یا سوال دارید؟