مشاوره کار و کسب

امروز راه اندازی یک کسب و کار جدید که درآمدزا باشد و بتواند زندگی شما را تامین سازد یک دغدغه عمومی تبدیل شده است.مشاوره کسب و کار

بعضی ها دغدغه اشتغال زایی دارند و برخی کسب درآمد و ثروت برایشان مهم تر است. کارآفرینی، کسب و کار و استارتاپ مسیرهایی هستند که امروز بیشتر مورد توجه عموم جامعه قرار گرفته است و اشخاص بدنبال راه ها و روشهایی هستند تا در کوتاه ترین زمان با کمترین سرمایه کار و کاسبی خودشان را راه بیاندازند.

آنچه در ابتدای این مسیر مطرح است سوالی رایج تحت عنوان ایده ی مناسب است. کدام ایده مناسب من است؟

اقیانوسی از ایده های رنگارنگ وجود دارد که اغلب جذاب و فریبنده هستند اما کدامشان را انتخاب کنیم؟ چه ابزاری وجود دارد که ما را راهنمایی و ایده پردازی ما را هدایت کند؟

کتاب های بسیاری وجود دارد که اغلب چون دانش و بینش را در کنار هم به ما نمی دهند برای موفقیت در کسب و کار کافی نیستند.

مشاوران کسب و کار، مربیان استارتاپی و مربیان کسب و کار همگی وظیفه دارند در دو لایه ی دانش و بینش به افراد استارتاپی و کارآفرین کمک کنند و نه تنها تجارب و دانش خودشان را منتقل نمایند بلکه خیلی ضروری است که باورهایی موثر و کارا به مخاطب هدیه دهند تا او بتواند از دریچه درستی به افق کسب و کار نگاه کند.

در این زمینه تیم ما افتخار دارد در گروه مشاوران دکتر کارآفرین در زمینه های کوچینگ، منتورینگ و مشاوره با همراهی تیم روانشناسی که ما را حمایت می کنند به افراد خلاق و استارتاپی خدمت کند.

درخواست مشاوره

نیاز به کمک یا سوال دارید؟