Consult[@]Abbaszadeh.org
76 55 27 88 21 98+ | 09106812239
عضویت خبرنامه با ارسال پیامک به 3000234944

مشاور جذب سرمایه

مشاور جذب سرمایه؟

اصلا چرا مشاور؟

یک استارتاپ همه کارهایش را خودش باید انجام دهد و نیازی به دیگران ندارد و اگر هم نیاز داشته باشد بازهم بهتر است پولش را صرف چیزهای مهم تر کند نه مشاور جذب سرمایه.

هیچ اشکالی ندارد اگر به جملات بالا اعتقاد دارید. تنها اشکالش این است که بعد چند ماه یا چند سال تلاش و تحمل فشار بسیار زیاد که آن را کاملا خودم نیز تجربه کرده ام در نهایت به دلایل متعدد که خودتان هم ممکن است حدس بزنید، با یک اشتباه استارتاپ تان و رویاهایتان را از دست می دهید.

بله کسب و کار و آرزو ها و تیم استارتاپی همگی می توانند به راحتی هوا روند!

مشاور و منتور شرکت ها، استارتاپها و کسب و کارهای بسیاری بوده ام؛ همچنین ظهور و سقوط های بسیاری را نظاره گر بوده ام.

مهمترین دلیلی که نمی شود به استارتاپ ها و تیم هایشان کمک کرد این نیست که آنها پول ندارند یا مشاور با تجربه نداریم. بلکه باورهای آنها درمورد اثر بخشی و کارآیی چنین هزینه هایی است. این بی اعتمادی برایم عمیقا قابل درک است چرا که ما در کشورمان بیش از افراد موفق، مشاور موفقیت و بیش از کارآفرین موفق، مشاور و منتور کسب و کار داریم. منتورهای استارتاپی زیادی داریم که حتی یکبار در زمین استارتاپ بیل به دست نشده اند و خستگی و فشار و استرس کارکردن در چنین زمینی با منابع اندک و محدود را هرگز تجربه نکرده اند؛ ما نیز روزگاری در زودفود تنها بودیم…

هر آنچه آموخته ایم را تقدیم تان می کنیم؛ چه در قالب کلمات، پادکست، ویدئو و یا مشاوره حضوری.

مهم نیست کدام مشاور را انتخاب می کنید و پولتان به جیب کدام مشاور می رود. مهم این است که فردی را انتخاب کنید که خودش قبلا بیل زده باشد و بتواند نقشی کلیدی و موثر در مسیر استارتاپی و سخت شما ایفا نماید. اگر نیاز به کمک ما داشتید و تیم ما لیاقت و افتخار خدمت گذاری شما را داشت با ما تماس بگیرید.