هدیه سال نو برای آنان که زندگی را دوست دارند

سال های گذشته به لطف الهی و همت و تلاش عزیزانی که به برگزاری خیریه کمک کردند (اعم از عزیزانی که فضا در اختیار ما گذاشتند و آنهایی که صمیمانه در جمع آوری و برگزاری ما را یاری رساندند، همینطور دوستانی که با محصولات غذایی و شیرینی های خودشان فضای آنجا را نشاط بخشیدند) این فرصت فراهم آمد تا هر بار بیش از 500 قلم اجناس مختلف انواع لباس و کفش و کتاب و بسیاری چیزهای دیگر در اختیار افراد مستحق قرار بگیرد.

هدیه سال نو
همه افرادی که در خیریه شرکت کردند از اجناس اضافه و در بسیاری موارد اجناس استفاده نشده و کاملا نو که متعلق به آنان بود، دل کندند و حاضر شدند آنچه دارند را با دیگران سهیم شوند. این فرهنگی است که همیشه نزد ما ایرانیان وجود داشته و شاید امروز بتواند به دستان توانای همه ما، بصورت منسجم تر و گسترده تر انجام شود.

در این فرهنگ دو حسن وجود دارد، یکی آنکه خودمان آنچه داریم و استفاده نمی کنیم و فضای زیادی از ما اشغال کرده است را با بهترین روش ممکن به دیگران هدیه می دهیم و در واقع بزرگترین لطف را به خودمان انجام داده ایم زیرا نگهداری و مرتب کردن همین وسایلی که سالهاست آنها را در گوشه و کنار منزلمان تلنبار کرده ایم و کاربردی هم برایمان ندارد، بسیار وقتگیر و حتی هزینه بر است. چه بسا زمانی که آنها را هدیه می دهیم، اجناس بهتری متناسب با آنچه نیاز داریم و می پسندیم به زندگی ما هدیه شود. (قانون جذب و قانون خلا برای آنهایی که اعتقاد دارند)

مهمتر از همه آنکه با این کار می توانیم کمک به همنوع را ترویج کنیم و پیش از آغاز سال جدید یکی از دغدغه های افراد مستحق (آنهایی که همچون ما زندگی را دوست دارند) که نیاز به پوشاک جدید می باشد را تا حدی برطرف نماییم. این درحالی است که دایره وسایلی که می توانیم هدیه دهیم به لباس و پوشاک محدود نمی شود و بسیاری چیزهای دیگر از جمله کتاب، کیف، کفش، سی دی، لوازم تزیینی و بسیاری دیگر را هم شامل می شود.

تجربه ثابت کرده است زمانی که بجای پول نقد، اجناس هدیه می شوند هم احساس ما بیشتر و بهتر منتقل می گردد و هم دغدغه ها و نگرانی های ما نسبت به تحقق درست و صحیح نیتمان کاهش می یابد.

در صورتیکه اجناس خود را جمع کرده اید اما در پیدا کردن افراد نیازمند دچار مشکل شده اید، می توانید با بنده تماس بگیرید. لطفا دوستان خود را دعوت کنید تا آنها هم همچون شما شانس سهیم شدن در این امر الهی را داشته باشند.

پیشاپیش سالی پر از برکت، سلامتی، ثروت و عشق برای همه آرزومندم.

حالا چکار باید بکنیم؟

1) لطفا دوستان خود را دعوت کنید تا آنها هم بتوانند سهیم شوند.

2) اجناسی که برای شما کاربرد ندارد و قابل استفاده برای دیگران است را بسته بندی کنید. (اجناس کهنه و غیرقابل استفاده نباشد)

3) این اجناس را به افرادی که مستحق هستند هدیه دهید (نیازی به حضور فیزیکی شما در جایی نیست، فقط کافی است هر کدام از ما این کار را خودمان انجام دهیم).

4) یک هدیه برای آنها (اجناس شما که هدیه داده اید) و یک هدیه الهی هم برای شما که الان هم در منزلتان فضای بیشتری دارید و هم در این نوعدوستی سهیم بوده اید.

5) شما می توانید در هرجای دنیا که هستید هدایای خود را به افرادی که می شناسید هدیه دهید.

6) اگر کسی را نمی شناسید که به او هدیه دهید، بعد از جمع آوری و بسته بندی اجناس با من تماس بگیرید.

شاد باشید

هدایای نوروزینیاز به کمک یا سوال دارید؟