خبر خوب برای افرادخلاق و کسب و کارهای نو پا

یک خبر خوب برای دانشجویان، کارآفرینان و سایر اشخاصی که می خواهند کسب و کار جدید خود را راه بیاندازند و وارد فضای کارآفرینی شوند. مدت زیادی است که در تدارک توسعه خدمات خودمان هستیم و فعالیت ها و مذاکرات زیادی نیز در این باره صورت گرفته تا بتوانیم همراهی خودمان با شما را مستمر و موثرتر ادامه دهیم. این خبر شاید می بایست زودتر از این اعلام می شد اما چون نیاز بود مراحل اولیه آن طی شود امروز تصمیم به انتشار آن گرفتم.

با توجه به گستردگی نیازهای افرادی که برای مشاوره کسب و کار مراجعه می کنند و توجه به این مطلب که پس از ایده پردازی و کاغذبازی های عرف لازم است در اجرا نیز بتوانیم شما را حمایت کنیم لذا به زودی سرویس های جدیدی در سایت ارائه می شود که علاوه بر مشاوره کسب و کار، همینطور تحلیل و تدوین بیزنس مدل و مدل درآمدی بتوانیم در سایر بخش های تاسیس و راه اندازی یک کسب و کار نوپا شما را همراهی و حمایت نماییم.

مشاوران مختلفی در بخش ها و زمینه های گوناگون گرد هم می آیند تا بتوانید بطور جامع همه نیازهایتان را از یک مرجع قابل اعتماد تامین نمایید و نیاز به صرف زمان و هزینه های غیر ضروری کاهش یابد.

برخی سرویس های جدید شامل مشاوره در تهیه و تدوین BP، مشاوره ثبت و مالکیت صنعتی، مشاوره مالیاتی، مشاوره بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، مشاوره فروش، مشاوره طراحی سایت و برنامه نویسی، مشاوره IT، مشاوره منابع انسانی و موارد دیگر می باشد.

در صورتیکه تمایل دارید تا در زمینه ای خاص به جمع مشاوران ما بپیوندید و یا به ما در ارائه خدمات بهتر یاری رسانید، لطفا درخواست خود را از طریق فرم تماس ارسال نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

لینک های مرتبط:

استارتاپ

راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی

تجارت الکترونیک

مشاوره کسب و کارهای اینترنتی

تحقیقات بازارنیاز به کمک یا سوال دارید؟