نظرات دیگران در مورد کیارش عباس زاده

شهاب یارمحمدی
شهاب یارمحمدیسرمایه گذار و مشاور شرکت های نوپا
Read More
رهبری افسانه‌ایی که می‌داند چگونه به تیمش برای رسید به موفقیت بزرگ الهام دهد. کیارش کارآفرینی الهام بخش است که می‌داند چگونه از موقعیت ها استفاده کند و بازی را تغییر دهد.
فرهاد سپیدفکر
فرهاد سپیدفکرمدیر ارشد محصول در Snapp.ir
Read More
من کیارش را از سال‌ها پیش می شناسم، زمانی که استارتاپ ها حتی در بین کارآفرینان ایرانی چندان شناخته شده نبودند. اما آن موقع هم او بنیانگذار زودفود (اسنپ فود) بود، اولین استارتاپ تحویل غذا در ایران که امروزه یکی از بزرگترین و موفق ترین آنها است. زودفود دلیل اولین ملاقات ما نیز بود که من در گردهماییم " Startup Grind" به عنوان کارآفرین برجسته، میزبان او بودم. از همان لحظه اول متوجه شدم که او چقدر حرفه ای و چقدر شخصاً نجیب است. او با احترام و حوصله به تمام سوالات شرکت کنندگان پاسخ داد و این ویژگی ها و همچنین دانش و تجربه گسترده او در استارتاپ ها در واقع او را برای راهنمایی بسیار مناسب می کند. کیارش یکی از پیشگامان تأثیرگذار در اکوسیستم استارتاپی ایران است و مطمئناً در آینده با راهنمایی و آموزش کارآفرینان جوان که می خواهند تأثیر بیشتری داشته باشند. از همه مهمتر، کیارش یک دوست عالی است و من او را به صورت حرفه ای و شخصی توصیه می کنم.
مهدی حسینی سیسی
مهدی حسینی سیسیمتخصص UX/UI در Consolsys Sdn Bhd
Read More
اگر می خواهید یک تجارت آنلاین با یک وب سایت تجارت الکترونیک ایجاد کنید، چند انتخاب عالی برای شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. شما باید بین آنها تصمیم بگیرید که ببینید چند دانش متفاوت را پوشش می دهند؟ باور کنید این روزها یافتن شخصی که بتواند به شما کمک کند خط باریکی بین تجارت و بودجه خود پیدا کنید تا شما را در روند دستیابی به موفقیت راهنمایی کند، بسیار مشکل است. میدونی چیه؛ من خیلی جستجو کردم و باور کنید کیارش یکی از بهترین‌هایی است که من با تمام افتخار او را توضیه می‌کنم.
صالح برادران امینی
صالح برادران امینیمدیر معماری شبکه پستی در پست اول - اولین اپراتور پست خصوصی ایران
Read More
من کیارش را از طریق تدریس یک جلسه در یک دوره تجاری که برای کارآفرینان طراحی کرده بود می شناسم. او یک مربی عالی است و مطمئناً پیشگام جامعه استارتاپی ایران است. کسب و کار او، "زودفود" یکی از معدود استارتاپ های موفق ایرانی بود که توسط گروه اینترنت ایران خریداری شد و با بدوفود ادغام شد و بزرگترین بستر تحویل غذای ایرانی، "اسنپ فود" را ایجاد کرد. مهارت‌های تجاری و مهارت‌های تحصیلی او که منجر به شروع و مدیریت چنین پیشرفت تدریجی و مداومی شد.
شهاب اناری
شهاب اناریکارشناس برند شخصی، نویسنده پرفروش، سخنران حرفه ای
Read More
کیارش یک متخصص منحصر به فرد در زمینه رشد استارتاپ ها است. او نه تنها در راه اندازی و توسعه استارتاپ خود موفقیت های بزرگی داشته است، بلکه بسیاری دیگر را نیز در این زمینه راهنمایی کرده است. من خوشحالم که در چند رویداد با او بودم و می توانم تأیید کنم که او نیز یک سخنران حرفه‌ایی است. من او را به عنوان یک مشاور متخصص در توسعه تجارت کاملاً توصیه می کنم.
سهیل عباسی
سهیل عباسیبنیانگذار Khoshfekri.com، بنیانگذار شتابدهنده راه اندازی TAC، مهندس نرم افزار، JTBD.ir و توسعه دهنده کسب و کارهای کوچک
Read More
من چند سالی است که از آشنایی با کیارش لذت می برم، در این مدت او زودفود را تاسیس کرد و به موفقیت رساند. مهم‌تر از همه، من تحت تاثیر این توانایی کیارش که دورنما را می‌بیند و نگرانی برای سخت بودن کاری ندارد و تجربیاتش را با بنیان‌گذاران استات آپ ها به اشتراک می‌گذارد؛ همچنین آنها را کمک و راهنمایی می‌کند. کیارش قابل اعتماد، فداکار و خوش بین است و از نظر شکل گیری و توسعه مشاغل، برنامه ریزی استراتژیک، هک رشد و بسیاری موارد دیگر، یک دارایی واقعی برای هر سازمانی خواهد بود.
آسیه علی نژاد
آسیه علی نژادرئیس هیات مدیره شرکت پات
Read More
کیارش کارآفرینی شخصی است که می تواند از ابتدا ثروت ایجاد کند. او بسیار مدیر مناسبی است و همه ویژگی های مدیرعامل را دارد. کیارش را از 23 سالگی می شناسم و زودفود را راه اندازی کرد.
زهرا قبادی
زهرا قبادیموسس و مدیر عامل در SSPGroup.co
Read More
کیارش را چند سال پیش می شناسم، زمانی که علاقه مند به راه اندازی یک استارتاپ شخصی بودم. کیارش به من توصیه کرد و به من بدون هیچ چشم داشتی کمک کرد تا راهی پیدا کنم. من او را به عنوان فردی فوق‌العاده می شناسم، هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی. او باهوش، ماهر و قادر به انجام هر کاری است که مسئولیت آن را بر عهده می گیرد.
مهران کرمی فخر آبادی
مهران کرمی فخر آبادیمدیر شتاب دهنده، مربی نوآوری زمین راه اندازی در همراه اول (MCI)
Read More
کیارش یک مربی سخت‌کوش و باهوش است که اشتیاق و تعهد زیادی نسبت به وظایف خود دارد. او دارای قدرت رهبری خوب و متخصص در استراتژی تجاری است که او را از دیگران متمایز می کند.
امیر صفاری
امیر صفاریشرکت تجاری ایران مال (IMCC)
Read More
من او را از 21 سالگی، قبل از اجرای زودفود (اسنپ فود) می شناسم. او کسی است که می تواند از ایده های جدید و نوآوری پول زیادی به دست آورد. او را به عنوان یک تاجر و یک رهبر مشاغل بصری هوشمند که می تواند مسیر تجارت شما را به طور کامل تغییر دهد، توصیه می کنم.
علیرضا اسدی
علیرضا اسدیموسس و مدیر عامل شرکت موبایل کمک
Read More
کیارش یکی از بهترین مربیان تجاری است که در جامعه استارتاپی ایران دیده ام. او هنگام تمرین در کلاس آرام و صبور است او کاملا در این زمینه با تجربه است. بهترین آینده را برای او آرزو می کنم.
حامد روشندل
حامد روشندلمهندس توسعه نرم افزار و سیستم عامل در Nordson DAGE
Read More
کیارش را از دوران تحصیلات می شناسم. او فردی متعهد و سخت کوش است که برای کیفیت کارش بسیار تلاش می کند. او همکار عالی در کارتیمی و همچنین یک برنامه ریز خوب است که به ارائه پروژه ها با استاندارد بالا اهمیت می دهد. تجربه کار کنار کیارش در پروژه های مختلف بسیار خوب بود.
مبین بهرامی
مبین بهرامیطراح UI/UX | طراح محصول
Read More
دوستی من با کیارش در "سراوا پارس" در پروژه ای عالی آغاز شده. او یک مرد موفق، حرفه ای و متفکر بزرگ در زمینه تجارت است. علاوه بر این او یک دوست محترم و مهربان است. تاسیس "زودفود" توسط کیارش یک رویداد بزرگ برای اکوسیستم استارتاپی و صنایع غذایی ایران بود. افتخار می کنم که دوست او هستم.
کیارش حسینی
کیارش حسینیمدیر ارشد عامل DiGi Storm LLC
Read More
من مفتخرم که کیارش را تقریبا 5 سال می شناسم، در این مدت او را به عنوان فردی صادق، فداکار و درستکار می شناسم. او یک هم‌تیمی عالی و همچنین یک رهبر شایان ستایش است. او قبلاً به تعداد زیادی از استارتاپ ها به عنوان مربی کمک کرده است و در طول کارگاه های خود به بسیاری از کارآفرینان جوان آموزش داده است. کیارش با تغییر سکوت عجیب و سرد به یک بحث داغ در بین کارآفرینان جوان همه ما را تحت تاثیر قرار داد. او همیشه داوطلب بوده است تا جلسه طوفان فکری را برای مقابله با مشکلات استارتاپ هایی که به طور منظم با آن روبرو هستند، آغاز کند. او فردی تأثیرگذار و عمیق و همچنین یک استراتژیست بزرگ است و مهم‌تر از همه یک دوست بزرگ است که همیشه می توانید روی او حساب کنید. دانش خود را با تیم ها به اشتراک می گذارد و خود را وقف اهداف سازمان می کند. من او را برای هر موقعیتی به شدت توصیه می کنم، زیرا وقتی موضوعی که به آن علاقمند است به او پیشنهاد شود بسیار تلاش می‌کند.
فرناز معصومی
فرناز معصومیBusiness Intelligence Experts of Acteropharma
Read More
من نمی خواهم از کلمات کلیشه ای برای توصیف او استفاده کنم. فکر می کنم همین جمله برای او بهترین توصیف است. "او به دیگران توصیه هایی می کند که گویی قصد دارد این کسب و کار را راه اندازی کند." من از لینکدین که باعث این آشنایی شد تشکر می کنم.
رامتین نجاتیان
رامتین نجاتیانهماهنگ کننده پروژه های فنی در تولید برق انتاریو
Read More
شخصیت حرفه ای، دوست خوب و یک مهندس واقعی. او را نزدیک به 10 سال می شناسم اگر بخواهم یک کلمه برای توصیف او بیابم، مبتکر خواهد بود.
بهارک قربانی
بهارک قربانیبرنامه‌ریز سفر در Ricksha
Read More
کیارش یکی از با استعدادترین و خلاق ترین افرادی بود که با او کار کرده ام. او هم‌تیمی بسیار خوبی است و دانش او در مورد بازاریابی عالی است.
علی عباس زاده
علی عباس زادهعضو هیئت مدیره و سرمایه گذار در زودفود
Read More
کیارش در تمام معاملات خود فوق العاده و حرفه ای است. شخصیت و تمایل او برای فراتر رفتن از نقش خاص خود به او امکان می دهد روابط مثبت و متقابل سودمندی با مشتریان و شرکت های خود ایجاد و توسعه دهد.
جهانشاه صالح
جهانشاه صالحمهندس مکانیک در شرکت خدمات تجاری معادن و فلزات غیر آهنی (NFMC)
Read More
کیارش یک ترکیب نادر برجسته است. خلاق اما با طرز فکر مهندسی بسیار قوی و توانایی روشن در برخورد با مردم و همچنین فروش و ارائه ایده. او این توانایی را دارد که به سرعت فرصت های تجاری را شناسایی کرده و وظایف لازم را حتی تحت استرس و فشار گروهی روشن کند.
فرزام نیرورنگ
فرزام نیرورنگمدیر بازرگانی در MEEBCO HOLDING
Read More
کیارش یک شخص با استعداد و باهوش است. سخت کوش، پر از ایده در مورد مدیریت و راه اندازی کسب و کار.
پرژام داودی
پرژام داودیمدیر عامل آژانس دیجیتال میداس
Read More
کیارش یکی از پیشگامان تجارت الکترونیک در ایران است. چشم انداز، رهبری، فداکاری خستگی ناپذیر و انرژی شدید، زودفود را به یکی از بهترین ها در صنعت غذا تبدیل کرد.
الناز س نوبری
الناز س نوبریمهندس پردازش داده ماشینی
Read More
به ندرت می توان همه این استعدادها را در یک شخص پیدا کرد. ذهن تحلیلی، استراتژی، توانایی ایجاد انگیزه در افراد و یک رهبر اجرایی. او همچنین دوست خوبی است
نسیم مشایخ
نسیم مشایخکارشناسی ارشد مهندسی - مهندس در زمینه اپلیکشن
Read More
کیارش با استعداد و خلاق است. به عنوان یک فرد اجتماعی و سرگرم کننده و به عنوان یک حرفه ای یک رهبر بزرگ با استراتژی های قوی است که می داند چگونه گروهی را مدیریت کند، با مردم رفتار کند و آنها را با انگیزه نگه دارد.
اشکان شریفی خراسانی
اشکان شریفی خراسانیمهندس توسعه محصول در Stanley Black & Decker
Read More
کیارش را از 14 سال پیش می شناسم. من می توانم صداقت و قابل اعتماد بودن او را تأیید کنم. حدس می زنم، همه دوستان او را به عنوان یک مرد حرفه ای موفق می شناسند.
کیا نظیری
کیا نظیریتحلیلگر اطلاعات داده در Capital One
Read More
او ساختار و دانش را به تجارت می آورد. مدیر فروش یکی از موفق ترین پروژه های مجلل در جزیره کیش است که طی این سال‌ها فروش شگفت انگیز خود را مدیون اوست. او نام آن را "مهندسی فروش املاک" گذاشته است.
شاهین درجزی
شاهین درجزیمحقق فنی در آریا ایزوگام
Read More
هنگامی که صحبت از آوردن ایده های جدید به میان می آید، کیارش بهترین کاندید با ایده ها و راه حل های عالی برای همه چیز و بسیار رقابتی با نگرش توانمند است. او بسیار مبتکر بوده و قادر است روانشناسی و فناوری را در تجارت مخلوط کند، جایی که به عنوان مثال خوب آن می توان به هنر بازی در تجارت الکترونیک اشاره کرد.
بنیامین رحمانی
بنیامین رحمانیدکتری | تحقیق و توسعه تجهیزات پزشکی | قلب ساختاری
Read More
کیا یک کارآفرین پرشور و دارای چشم انداز فوق العاده برای کار خود است. من تحت تأثیر توانایی او در ارتباط دادن افراد، جمع آوری اطلاعات و تصمیم گیری های تجاری قوی قرار گرفته ام. رویکرد تحلیلی، رهبری و خلاقیت او بهش امکان می دهد تا پروژه ها را با موفقیت برنامه ریزی و اجرا کند.
امیر قربانعلی
امیر قربانعلیمهندس پیش فروش در سیستم های QNAP
Read More
از زمانی که کیارش زودفود را تأسیس کرده است، من او را به عنوان یکی از افراد کلیدی در تجارت الکترونیک ایران دیدم. او یک فرد باهوش، بسیار حرفه ای و یک رهبر توسعه دهنده است که دقیقاً می داند چگونه یک تیم عالی را با حداقل منابع تشکیل دهد و به حداکثر برسد.
سام چگینی
سام چگینیرهبر بین فرهنگی در اتحاد تمدن‌های سازمان ملل متحد (UNAOC)
Read More
کیارش مدیری است که هر مرحله از فرآیند را با جدیت دنبال می کند و هرگز شغلی را که شروع کرده است متوقف نمی کند! علاوه بر این، او مهارت های ارتباطی فوق العاده ای دارد و می داند چگونه و چه موقع وارد موقعیتی شود.
دکتر محمد ذوالفقاری
دکتر محمد ذوالفقاریمدیر تحقیقات - معمار اینترنت اشیا و سرپرست فنی در BT
Read More
بیش از 7 سال است که کیارش را می شناسم. او تمایل زیادی به گسترش دانش و مهارت های خود و همچنین توسعه تجارت خود دارد. او یک رهبر، انگیزه دهنده و هم‌تیمی عالی است. او بسیار متعهد به کار خود بوده و همچنین در پیاده سازی اولین شرکت تجارت الکترونیک در ایران، در بازار غذای آنلاین موفق بوده است.
امیررضا پوران صفر
امیررضا پوران صفرمدیر عامل شرکت STO
Read More
شما یک مرد کامل و صادق هستید و من به دوستی شما افتخار می کنم
پیمان کاظمی
پیمان کاظمیمدیر محصول دیوار
Read More
من با کیارش در شتابدهنده اکسل افتخار آشنایی پیدا کردم. ما بر روی 5 استارتاپ سرمایه گذاری کرده بودیم و عموما در مرحله همخوانی مسئله-راه حل و همخوانی محصول-بازار در حال فعالیت بودند. کیارش بعنوان یکی از منتورها حضوری موثری در شتابدهنده داشت و نکاتی که به تیم ها انتقال داد ارزش بالایی داشت. از آنجایی که خودش مراحل مختلف رشد یک استارتاپ را تجربه کرده بود، تیم ها همدلی خوبی با کیارش پیدا کردند. خوشحالم که افتخار داشتم مدتی رو هر چند کوتاه در کنار کیارش باشم و امیدوارم استارتاپ های بیشتری بتونند از تجربه و دانشش کمک بگیرند
مهدی علی پور سخاوی
مهدی علی پور سخاویDr.Startup | Product Manager | Lean Startup Coach | PSM-PSPO-CSM
Read More
من با کیارش در شتابدهنده اکسل افتخار آشنایی پیدا کردم. ما بر روی 5 استارتاپ سرمایه گذاری کرده بودیم و عموما در مرحله همخوانی مسئله-راه حل و همخوانی محصول-بازار در حال فعالیت بودند. کیارش بعنوان یکی از منتورها حضوری موثری در شتابدهنده داشت و نکاتی که به تیم ها انتقال داد ارزش بالایی داشت. از آنجایی که خودش مراحل مختلف رشد یک استارتاپ را تجربه کرده بود، تیم ها همدلی خوبی با کیارش پیدا کردند. خوشحالم که افتخار داشتم مدتی رو هر چند کوتاه در کنار کیارش باشم و امیدوارم استارتاپ های بیشتری بتونند از تجربه و دانشش کمک بگیرند
سهند ملک
سهند ملکsssssss
Read More
من با کیارش در شتابدهنده اکسل افتخار آشنایی پیدا کردم. ما بر روی 5 استارتاپ سرمایه گذاری کرده بودیم و عموما در مرحله همخوانی مسئله-راه حل و همخوانی محصول-بازار در حال فعالیت بودند. کیارش بعنوان یکی از منتورها حضوری موثری در شتابدهنده داشت و نکاتی که به تیم ها انتقال داد ارزش بالایی داشت. از آنجایی که خودش مراحل مختلف رشد یک استارتاپ را تجربه کرده بود، تیم ها همدلی خوبی با کیارش پیدا کردند. خوشحالم که افتخار داشتم مدتی رو هر چند کوتاه در کنار کیارش باشم و امیدوارم استارتاپ های بیشتری بتونند از تجربه و دانشش کمک بگیرند
مجتبی نصیری
مجتبی نصیریsssssss
Read More
من با کیارش در شتابدهنده اکسل افتخار آشنایی پیدا کردم. ما بر روی 5 استارتاپ سرمایه گذاری کرده بودیم و عموما در مرحله همخوانی مسئله-راه حل و همخوانی محصول-بازار در حال فعالیت بودند. کیارش بعنوان یکی از منتورها حضوری موثری در شتابدهنده داشت و نکاتی که به تیم ها انتقال داد ارزش بالایی داشت. از آنجایی که خودش مراحل مختلف رشد یک استارتاپ را تجربه کرده بود، تیم ها همدلی خوبی با کیارش پیدا کردند. خوشحالم که افتخار داشتم مدتی رو هر چند کوتاه در کنار کیارش باشم و امیدوارم استارتاپ های بیشتری بتونند از تجربه و دانشش کمک بگیرند
مسعود بیگی
مسعود بیگیsssssss
Read More
کیارش رو همه شاید به عنوان فاندر زودفود یا اسنپ فود فعلی بشناسند، ولی با شناختی که من در این سالیان آشناییم باهاش داشتم کیارش قهرمانیه که هر سازمان بهش نیاز داره تا در مسیر درست برای بدست آوردن بیشترین ارزش ها و با کمترین هزینه زمانی ریالی ممکن قرار بگیره. تجربه، دید جامع بیزنسی و هوش هیجانی بی رقیبی که داره کمک میکنه تا در بزنگاه ها دقیق ترین و بهترین تصمیم ها رو بگیره
نوید افراز
نوید افرازsssssss
Read More
کیارش رو همه شاید به عنوان فاندر زودفود یا اسنپ فود فعلی بشناسند، ولی با شناختی که من در این سالیان آشناییم باهاش داشتم کیارش قهرمانیه که هر سازمان بهش نیاز داره تا در مسیر درست برای بدست آوردن بیشترین ارزش ها و با کمترین هزینه زمانی ریالی ممکن قرار بگیره. تجربه، دید جامع بیزنسی و هوش هیجانی بی رقیبی که داره کمک میکنه تا در بزنگاه ها دقیق ترین و بهترین تصمیم ها رو بگیره