درباره من

دانش آموخته‌ی دانشگاه دو رقمی جهان در انگلستان هستم. در سالهای گذشته بعنوان مشاور شرکت های دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفائی معاونت علمی ریاست جمهوری، همینطور بعنوان مشاور در سازمان نظام صنفی و رایانه ای کشور، بعنوان مشاور اتاق بازرگانی ایران و همینطور بعنوان منتور و مدرس کسب و کار در دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه تربیت مدرس، شهید بهشتی و تقریبا تمام شهرها، دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر ایران خدمت کرده ام. در برنامه های تلویزیونی پایش شبکه یک بعنوان مشاور، مسابقه میدون شبکه ۳ بعنوان مشاور اقتصادی، برنامه وقت کار شبکه ایران کالا بعنوان مدرس کسب و کار، برنامه شبکه نسیم و برنامه های دیگر تلویزیونی و رادیویی فعالیت داشته ام. پیش تر نیز با وزارت کار، وزارت اقتصاد، مجلس، اتاق تعاون و اتاق بازرگانی همکاری داشته ام. در مجموع بیش از چند هزار کسب و کار کوچک و بزرگ را از نزدیک دیده ام. بر اساس این تجارب و تجارب اجرایی و پژوهشی، ۵ عنوان کتاب مختلف برای توسعه و ارتقای اکوسیستم کارآفرینی ایران ترجمه، بومی سازی و تالیف کرده ام. امروز در سامانه میدون به جذب سرمایه برای SME ها مشغولم و طرح کسب و کار و استراتژی های بازاریابی و فروش آنها را سروسامان می دهم.

جامعه کارآفرینی و استارتاپی ایران، من را بیشتر با عنوان بنیانگذار زودفود (اسنپ فود فعلی – اولین و بزرگ ترین پلتفورم سفارش اینترنتی غذا در ایران) و یک کارآفرین نمونه ملی می شناسد ولی در شرکت هایی مثل شرکت سرمایه گذاری پرشین با عنوان مدیریت بازاریابی و مهندسی فروش (۱۸۰۰ میلیارد تومان پروژه ملکی) و استارتاپ های دیگر فعالیت داشته ام که به اندازه زودفود معروف نیستند اگر چه شاید بزرگ تر و بعضا پولسازتر بوده اند. چند کسب و کار کوچک و بزرگ ساخته ام که موجب شده برخی برای معرفی من از اصطلاح کارآفرین سریالی استفاده کنند.

اقتصاد هوشمند، هوش مصنوعی، کلان داده ها(Big Data)، اینترنت اشیاء (IoT)، واقعیت افزوده (AR) و واقعیت مجازی (VR) حوزه های مورد علاقه ام هستند.