Iran Startup Academy

[vc_row][vc_column width=”5/6″][vc_column_text]

ایران استارتاپ آکادمی دوره های اجرایی و کاربردی در حوزه کسب و کار و استارتاپ را برگزار می کند که در تمام این آموزشها از بازی ها و متد جدید آموزشی استفاده می شود. مهمترین و مشهور ترین دوره ای که این آکادمی برگزار کرده است دوره امپراطوری کسب و کار است.

این دوره بر اساس مطالعات اشتباهات پرتکرار استارتاپها، نقاط ضعف رایج، تجربیات کارآفرینان و بررسی سر تغییر و تحول کسب و کارهای موفق مانند زودفود (اسنپ فود) طراحی و تدوین شده است.

وجه تمایز این دوره اجرایی و کاربردی بودن آن است که با روشهای جدید و بازهای گروهی و انفرادی آموزش داده می شود و درواقع شما مهارت می آموزد نه دانش تئوریک صرف!

دیگر تفاوت عمده این دوره موفق حضور نزدیک تیم روانشناسی در کنار دانشجویان است که بسیاری چالش ها را برای آنها مرتفع می کند. کلام آخر اینکه این دوره امتیاز بسیار بالای 9.2 از 10 را از سوی شرکت کنندگان بدست آورده و قطعا یکی از کاربردی ترین آموزش های کسب و کار در ایران را به مدیریت کیارش عباس زاده اجرا می کند.

[/vc_column_text][vc_btn title=”برای ورود به سایت ایران استارتاپ آکادمی کلیک کنید” color=”green” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.iranstartupacademy.com|||”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][vc_single_image image=”7632″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

نیاز به کمک یا سوال دارید؟